Karşılama Bölgesi VIP Transferkarşılama bölgesi

karşılama bölgesi · İzmir / Beydağ

İzmir Beydağ Halıköy

İzmir Beydağ Halıköy, (Beydağ / İzmir) OnyHub karşılama bölgesi VIP transfer kalkış ve varış noktasıdır.

Nokta bilgisi

Nokta tipi
karşılama bölgesi
Şehir
İzmir
İlçe
Beydağ
Bölge
İzmir
Kod
RA35-BEYDAG-HALIKOY
Koordinat
38.08929, 28.16872
Geometri
AREA
7/24 hizmet
Evet
Yolcu
1

Lokasyon hakkında

İzmir Beydağ Halıköy noktasından veya noktasına OnyHub marketplace üzerinden onaylı acente teklifleri ile VIP transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.

VIP transfer hizmeti

İzmir Beydağ Halıköy için OnyHub üzerinden onaylı acentelerle VIP transfer rezervasyonu oluşturabilirsiniz. İzmir. karşılama bölgesi noktasını kalkış veya varış olarak seçip fiyat talep edin; tutar teklif sonrası netleşir.

Konum

Yakındaki noktalar

Kullanılabilen araçlar

  • Minivan6 yolcu · 4 bagaj
  • Lüx Van6 yolcu · 6 bagaj

VIP Transfer Avantajları

  • Net Fiyat, Sürpriz Yok

    Acentelerden gelen teklifler doğrultusunda önceden bilirsiniz. Gizli ücret yok, net tutar.

  • Onaylı ve Güvenilir Acenteler

    Tüm iş ortaklarımız yetki belgeleri kontrol edilmiş, onaylı acentelerdir.

  • Güvenli Ödeme Altyapısı

    Ödemeniz rezervasyon boyunca koruma altında. Güvenle ödeyin.

  • Ücretsiz İptal Hakkı

    Belirlenen süre içinde ek ücret ödemeden iptal edebilirsiniz.

  • Anlık Rezervasyon Takibi

    Size özel takip koduyla durumunuzu istediğiniz an sorgulayın.

  • 7/24 Destek Hattı

    Rezervasyon öncesi ve transfer süresince yanınızdayız.

Sıkça sorulan sorular

İzmir Beydağ Halıköy VIP transfer hizmeti var mı?
Evet. İzmir Beydağ Halıköy noktasında özel araçla VIP transfer hizmeti sunulmaktadır. Transfer seçenekleri seyahat tarihi, yolcu sayısı ve seçilen hizmete göre rezervasyon sırasında görüntülenebilir.
İzmir Beydağ Halıköy noktasından yakındaki havalimanlarına VIP transfer var mı?
Evet. İzmir Beydağ Halıköy noktasına yakındaki havalimanlarından (ADB Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı, BJV Milas Bodrum Uluslararası Havalimanı, DLM Dalaman Uluslararası Havalimanı, ISE Süleyman Demirel Uluslararası Havalimanı) VIP transfer hizmeti sunulmaktadır.
İzmir Beydağ Halıköy'e VIP transfer ücreti nedir?
İzmir Beydağ Halıköy'e VIP transfer ücreti kalkış noktası, seçilen araç ve rezervasyon bilgilerine göre netleşir; ödeme onayınızdan sonra alınır.
ADB Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı ile İzmir Beydağ Halıköy arası kaç km?
ADB Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı ile İzmir Beydağ Halıköy arasındaki yaklaşık mesafe ~91 km. Gerçek yol mesafesi güzergâha göre değişebilir.
ADB Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı'dan İzmir Beydağ Halıköy'e transfer ne kadar sürer?
Katalogda yaklaşık ~113 dk görünür; gerçek süre özellikle trafik koşullarına bağlıdır. Saat dilimi, hava durumu ve yol koşullarına göre değişebilir.
İzmir Beydağ Halıköy'e nasıl gidilir?
İzmir Beydağ Halıköy'e özel araçla VIP transfer ile ulaşım sağlanabilir. Bölgeye ADB Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı üzerinden yaklaşık ~91 km rota ile ulaşılabilir; katalog süresi yaklaşık ~113 dk olsa da gerçek süre özellikle trafik koşullarına bağlıdır.
İzmir Beydağ Halıköy VIP transfer rezervasyonu nasıl yapılır?
İzmir Beydağ Halıköy VIP transfer rezervasyonu OnyHub üzerinden oluşturulabilir. Kalkış noktası, seyahat tarihi, saat, yolcu sayısı ve uygun araç seçildikten sonra rezervasyon detayları ve kesin fiyat görüntülenir.
İzmir Beydağ Halıköy'e 7/24 VIP transfer var mı?
Evet. İzmir Beydağ Halıköy'e 7/24 VIP transfer hizmeti sunulmaktadır. Transferin müsaitliği seçilen tarih ve saate göre rezervasyon sırasında netleşir.
İzmir Beydağ Halıköy için gidiş-dönüş VIP transfer yapılabilir mi?
Evet. İzmir Beydağ Halıköy için gidiş-dönüş VIP transfer rezervasyonu yapılabilir. Dönüş tarihi ve saati rezervasyon sırasında belirtilerek transfer planlanabilir.

İzmir Beydağ Halıköy VIP rezervasyon

1 rota · mesafe 121 km. Fiyat talep edin; onaylı acente teklifi sonrası tutar netleşir.

Teklif İste